Buhalterinė apskaita

Buhalterinė apskaita – pagrindinė UAB „Tako plius“ vykdoma veikla, kuriai vystyti ir plėtoti įmonė skiria daugiausiai finansinių ir laiko resursų.

Buhalterinę apskaitą tvarkome vadovaudamasi patvirtintais Verslo apskaitos standartais. Kiekvienos įmonės buhalterinei apskaitai tvarkyti priskiriamas kvalifikuotas buhalteris ir kvalifikuotas pavaduojantis buhalteris.

Buhalterinė apskaita tvarkoma visų juridinių formų ir dydžių įmonėms. Buhalterinė apskaita tvarkoma paslaugų teikimo įmonės, didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonėms, gamybinėms įmonėms ir kitas veiklas vykdančioms įmonėms. Taip pat įmonėms, vykdančioms importo ir/ar eksporto veiklą.

Buhalterinė apskaita tvarkoma užsienio įmonių filialams, taip pat Lietuvos įmonėms, kurių filialai įsteigti ir vykdo veiklą užsienyje.

UAB „Tako plius“ veikia On-line kompiuterinė buhalterinės apskaitos sistema, kuri užtikrina finansinių ataskaitų prieinamumą bet kuriuo metu naudojant nuotolinę prieigą.

UAB „Tako plius“ klientams suteikiama galimybė naudotis šia On-line buhalterinės apskaitos sistema, kuri yra parengta darbui ir skirta:

  • On-line sąskaitų išrašymui;
  • On-line sąskaitų pajamavimui;
  • On-line žaliavų / atsargų apskaitai;
  • On-line ataskaitų peržiūrai.

UAB „Tako plius“ įdiegti veiklos kokybės ir procesų valdymo standartai, kurie užtikrina savalaikį ir kokybišką paslaugų teikimą.

Susisiekime